Seetec ATEM156-CO 15.6" Multiview Monitor HDMI (Carry-On) Feelworld
Kód: AATEM156-COX
Skladom u dodávateľa 2
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Display 15.6" IPS LED, 1920x1080, 16:9, 800:1, 250cd/m², Rec.709
  • Inputs: 4x 4K HDMI
  • Outputs: 4x 4K HDMI, headphones
  • Power: 12V= (12-24 V= / ≤12 W), V-Mount battery.
  • VESA mounting elements
  • Durable aluminum body
  • QuadView, PIP/PBP Dual View display modes
  • Functions for focus assist, zoom, Pixel-to-Pixel, anamorphic modes, false color, etc.
  • Dimensions 37.2x26.2x28.4 mm, weight 1.57 kg, without case