Seetec ATEM156S 15.6" Multiview Monitor HDMI/SDI Feelworld
Kód: AATEM156SX
Skladom u dodávateľa 2
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Display 15.6" (39.6 cm) IPS LED, 1920x1080, 16:9, 141 ppi, 800:1, 200 cd/m², Rec.709
  • Inputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x HDMI, 1x USB-A 2.0, 1x RJ-45 (GPI), 1x RJ-45 (RS-485)
  • Outputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x 1/8"/3.5mm headphone jack, 1x RJ-45 (RS-485)
  • Power: 12V= (12-24V= / ≤21W), V-Mount battery plate.
  • VESA mounting elements 100x100 mm, 75x75 mm
  • Durable aluminum body
  • Display modes QuadView, PIP/PBP Dual View
  • Dimensions 372x262x28.4 mm, weight 1.57 kg, without accessories
  • 372 x 262 x 28.4 mm, 1.81 kg