Seetec ATEM173S 17.3" Multiview Monitor HDMI/SDI Feelworld
Kód: AATEM173SX
Skladom u dodávateľa 2
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
The ATEM173S is a 17.3" HDMI/SDI variant of the popular ATEM156 HDMI multiview monitor for directors, switcher operators etc. In addition to the HDMI input, the "S" versions also offer 4x 3G-SDI inputs/outputs and are therefore ideal additions to e.g. ATEM SDI/SDI Pro/SDI Extreme ISO overheads. Of course, the Quad View function is available to display all four SDI inputs.
  • Display 17.3" (43.9 cm) IPS LED, 1920x1080, 16:9, 127 ppi, 700:1, 300 cd/m², Rec.709
  • Inputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x HDMI, 1x USB-A 2.0, 1x RJ-45 (GPI), 1x RJ-45 (RS-485)
  • Outputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x 1/8"/3.5mm headphone jack, 1x RJ-45 (RS-485)
  • Power: 12V= (12-24 V= / ≤22 W; 1x XLR4p, 1x hollow con.), V-Mount ac.
  • VESA mounting elements 100x100 mm, 75x75 mm